Meist lähemalt


Meie pakutavaid kaameraid ja digitaalseid videosalvesteid on müüdud Eestis üle 5 aasta ning praeguseks võime öelda, et meil on üle 800 rahuloleva kliendi üle terve Eesti. Siinkohal on hea tõdeda, et valikus olevad välikaamerad on selle aja jooksul nii meie ilmastikule kui ka inimestele kenasti vastu pidanud.

Tootevalikusse oleme jätnud enammüüdavad tooted eriomaste funktsioonidega. Nii saame pakkuda oma klientidele mõõduka hinnaga kvaliteetseid tooteid igaks elujuhtumiks. Meie tootevalikust leiate erinevaid videovalvelahendusi, mis sobivad igaks elujuhtumiks.

- eramajale ja abihoonetele

- kortermajale sisse ja välja

- kontoritele ja büroohoonetele

- kauplustele ja ladudele

- müügisaalidesse

- suvilatesse ja maamajadele

- parklatele ja hoovidele

- koolidele ja lasteaedadele

- tootmis- ja laohooneteleKõik meie pakutavad videolahendused põhinevad digitaalsel videosalvestusel ning on varustatud võrguliidestega, mis teeb lihtsaks nn live-pildi või salvestiste jälgimise üle interneti ükskõik millisest maailma nurgast. Suuremahulised kõvakettad võimaldavad hoida salvestatud videopilti mõnest nädalast kuni mõne kuuni, vastavalt teie vajadustele.


Pakutavate analoogkaamerate eraldusvõime jääb vahemikku 420TVL kuni 700TVL CCD sensori puhul ja 600TVL kuni 1200TVL CMOS sensori puhul. IP-kaamerad sõltuvalt mudeli sensorist kas 720p, 960p või 1080p. LOW LIGHT märgistusega öö-päev kaamerad näitavad kehvades valgustingimustes väga head pilti. Kõik meie poolt pakutavad kaamerad töötavad 12V toitepingega ning omavad CE märgistust.


Leppige aeg konsultatsiooniks telefonil 52 55 363 või saatke e-kiri info@seccam.eu


Igat salvesti mudelit on reeglina laos 5 või enam ühikut ning kaameraid sõltuvalt mudelist 10 kuni 50 ühikut.


HINNAKIRI:
 Laadi meie viimane põhjalik hinnakiri siit (pdf-vormingus, vajalik Adobe Readeri olemasolu)...

Septembrikuu sooduspakkumine: Laadi analoogkaamerate -50% sooduspakkumine siit ...


Hinnad sisaldavad käibemaksu 20%. 

Videovalveseadmetel on garantii 24 kuud.

Osadele toodetele on võimalik osta garantiipikendus kuni 36 kuuni.